Global İş Ortağınız

THE KİMDİR?

Sadelik değer ve fırsat yaratır.

Biliyoruz ki gürültülü, parçalanmış, karmaşık bir dünyada basitlik sonuçları güçlendirir.

THE olarak pazarlamanızı basitleştirmeye yardımcı oluyoruz. Pazarlamanın her alanında fırsat ve değer yaratmak için karmaşıklığı ortadan kaldırarak sizlere daha yüksek sesle konuşma, daha hızlı ölçeklenme ve daha güçlü büyüme özgürlüğü veriyoruz.

Globalizm nedir?

Neymiş? Globalizm her yeri sarmış. Özellikle internet, globalizmin temellerini atmış. Siz globalizmin son yüzyılda mı ortaya çıktığını düşünüyorsunuz? Büyük Roma’yı Büyük Roma yapan, dünyanın bütün nimetlerine kucak açmış olması değil mi? Mısır Medeniyeti’ni ortaya çıkaran bütün alimlerin Mısır’da mı yetiştiğini sanıyorsunuz? Yoksa Osmanlı’yı Osmanlı yapanın farklı beyinlere kucak açmasına dayandığından haberiniz yok mu? Peki Green Card çekilişi desek? ABD niye farklı beyinleri ülkesine davet ediyor? Hepsinin temeli, globalizmin sunduğu avantajlara dayanıyor. Globalizm, bilgi alışverişi demek. Bilgi, güçtür. Gücün temelinde her zaman globalizm vardı. Bugün de öyle, yarın da öyle olacak.

Global Is Ortaginiz 2 E1643545462766 Global Is Ortaginiz 1

THE’nın konuya yaklaşımı…

THE da işte bu mantaliteyle çalışıyor. Animasyon söz konusu ise mesela Kanada bulunan partneriyle çalışıyor. Avrupa’dan yönetmene ihtiyacı varsa, mesela Hollanda’daki partnerinden destek almaya çekinmiyor. Ortadoğu pazarına açılacaksa, mesela İran pazarına hakim partneriyle proje üretebiliyor.

THE sadece Batı’nın iyi taraflarını almıyor. Gerekirse Doğu’nun, gerekirse Güney’in, gerekirse Kuzeydoğu’nun, gerekirse Uzakdoğu’nun iyi taraflarını alıyor. Kendi iyi taraflarını da o bölgelere transfer ediyor.

THE’nın gücü, tarihsel süreci iyi analiz eden mantalitesine dayanıyor.

Churchill’in de dediği gibi:

“Geriye dönünce ne kadar uzağa bakabiliyorsanız, ileriye bakınca da muhtemelen o kadar uzağı görürsünüz.”

Dijital dergi için mailinizi bırakın.

  İstanbul’un en yaratıcı ve en hızlı profesyonelleri ile tanışmak için bize ulaşın.

  Bizi nerede bulursunuz?

  Üvez sok. 3/2 Arnavutköy / Beşiktaş / İstanbul / Türkiye
  Tel: +90 212 358 63 63
  Mail: theagency@the.com.tr

  Bizi Takip Edin